U srijedu godišnji remont TS „Priboj“: Bez struje oko 1.300 korisnika u opštini Lopare
Radnici „Elektro-Bijeljine“ izvešće u srijedu, 24. juna 2026. godine, planirani godišnji remont transformatorske stanice 35/10 kV „Priboj“ i pripadajućih dalekovoda, zbog čega će oko 1.300 korisnika na području opštine Lopare privremeno ostati bez električne energije. Remont će biti obavljan u periodu od 9.00 do 17.00 časova, a obuhvatiće dalekovode „Priboj“, „Potraš“, „Peljave“ i „Kolobara“. Tokom izvođenja radova bez napajanja električnom energijom biće korisnici u naseljenim mjestima Priboj, Peljave, Podgora, Potraš, Lipovica Brijest, Završje i Mumbašići. Iz „Elektro-Bijeljine“ mole građane za razumijevanje i […]