LOPARE: Tri medalje i najbolji rezultat na testovima za ekipu Priboja
Na 24. Republičkom saobraćajno-obrazovnom takmičenju, održanom u Tesliću, ekipa Osnovne škole „Veljko Čubrilović“ iz Priboja postigla je izuzetan uspjeh osvojivši čak tri medalje. Takmičenje su organizovali Auto-moto savez Republike Srpske, Republički pedagoški zavod i Agencija za bezbjednost saobraćaja Republike Srpske. Ekipa u sastavu: Jovan Lukić, Ružica Simikić, Andrej Nikolić i Anđela Lukić, predvođena mentorom Vesnom Latinović, uspjela je da u konkurenciji 40 škola iz cijele Republike Srpske osvoji tri odličja u različitim takmičarskim kategorijama na temu bezbjednosti djece u saobraćaju. […]