Bosna i Hercegovina

U srijedu godišnji remont TS „Priboj“: Bez struje oko 1.300 korisnika u opštini Lopare

today23 Juna, 2026

Background
share close

Radnici „Elektro-Bijeljine“ izvešće u srijedu, 24. juna 2026. godine, planirani godišnji remont transformatorske stanice 35/10 kV „Priboj“ i pripadajućih dalekovoda, zbog čega će oko 1.300 korisnika na području opštine Lopare privremeno ostati bez električne energije.

Remont će biti obavljan u periodu od 9.00 do 17.00 časova, a obuhvatiće dalekovode „Priboj“, „Potraš“, „Peljave“ i „Kolobara“.

Tokom izvođenja radova bez napajanja električnom energijom biće korisnici u naseljenim mjestima Priboj, Peljave, Podgora, Potraš, Lipovica Brijest, Završje i Mumbašići.

Iz „Elektro-Bijeljine“ mole građane za razumijevanje i strpljenje, ističući da su planirani radovi neophodni radi održavanja i unapređenja pouzdanosti sistema distribucije električne energije.

izvor: NoviGlas

Autor:urednik

Dajte ocjenu

Post comments (0)

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Razvijeno do strane NEST387 | 2026

Muzički program

Uređuje Radio Daš tim
access_time19:05 - 19:45